FURNITURE / Sofas / Sofa 8996478

nr 899 6478

SOFA

1890s, length: 140, wear, stains.

1890-tal, längd: 140

Condition: slitage , fläckar

SEK 100

Monday June 9 2014
at 19:12:52

9/6 16:04:12 1      Vinnande bud